A Ty, jak wolisz spędzać urlop:

 Z laptopem czy z drinkiem z palemką?

Czy na wakacje pakujesz laptop i segregator z pracą?

A zamiast planować zwiedzanie, upewniasz się, że będzie szybki internet?

Może jednak czas uczciwie wypocząć, spędzić czas z bliskimi i oderwać się od tego wszystkiego, żeby na serio naładować baterie.

To jest możliwe, dowiedz się jak:

Jeśli myślisz sobie teraz: wszystko fajnie, ale tak się nie da, jestem odpowiedzialnym człowiekiem przecież, to znam Cię, jesteś:

 

>>> 1.  swoim własnym szefem – nawet jeśli masz pracowników, nie wiesz komu mógłbyś powierzyć swój biznes na czas beztroskich wakacji. Żyjesz więc w przekonaniu, że musisz być dostępny każdego dnia, o każdej godzinie, bo klient nie powinien czekać. Możliwe, że , uciekłeś z korporacji, by być wolnym, a jesteś zniewolony, jak nigdy wcześniej

>>> 2.  albo menedżerem – przyzwyczaiłeś swoich przełożonych i zespół, że jesteś niezastąpiony. Zawsze dobrze poinformowany, reagujesz szybko na pojawiające się trudności, masz rozwiązania dla każdego problemu – bez Ciebie firma chwieje się w posadach, na szczęście nie upadnie, bo mówisz wszystkim, żeby do Ciebie dzwonić „jak będzie się coś działo”

>>> 1. albo jesteś specjalistą w swojej dziedzinie – niezastępowalnym oczywiście!. Nie dość, że inni nie do końca wiedzą co robisz, to jeszcze przyzwyczaiłeś swoich przełożonych, że sam wszystkim się zajmiesz. O Twoich wakacjach lepiej byłoby powiedzieć, że to praca zdalna, niż wypoczynek. Tak po prostu byłoby dla wszystkich uczciwiej…

A ja jestem tu po to, by Ci pokazać, że nie musi tak być

POBIERZ

Jak nie brać pracy na wakacje?

W 8 krokach.

Już czas uczciwie wypocząć, spędzić czas z bliskimi i oderwać się od tego wszystkiego, żeby na serio naładować baterie.

Coaching biznesowy

Cześć, jestem Joanna.

Pomagam ambitnym i zaangażowanym przedsiębiorcom, specjalistom i menedżerom, którzy do tej pory byli skupieni na osiąganiu doświadczenia i pozycji, rozpocząć nowy rozdział w życiu.

Rozdział, w którym osiągają równowagę pomiędzy zewnętrznym sukcesem a wewnętrzną satysfakcją.

Jestem po to, by pomóc Ci uczynić Twoje życie takim, jakie chcesz aby było. Sprawić, by Twoja kariera zawodowa/Twój biznes rozwijały się po Twojej myśli. 

Mam praktyczną wiedzę, bogate doświadczenie oraz skrzynię z niezbędnymi narzędziami, które pomogą Ci ruszyć w tą nową podróż.

Twój coach

ZAUFALI MI: