Zaznacz stronę

Nie pytaj czego świat potrzebuje. Pytaj co czyni cię pełnym życia i rób to. Ponieważ tym czego świat potrzebuje są ludzie pełni życia.

-Howard Thurman

Rozwijaj się. Nie stój w miejscu, w którym jest Ci niewygodnie. Cały czas poszerzaj swoją wiedzę, zdobywaj nowe umiejętności.

Odkrywaj swoje prawdziwe ja – swoje potrzeby, wartości, marzenia. Dbaj o swoje ciało, intelekt, emocje i duchowość.

Stwórz sobie życie, jakiego chciałbyś dla swoich dzieci (jeśli ich nie masz, to wyobraź sobie czego byś dla nich chciał, gdybyś je miał)

Warsztaty Czterech Napędów Energii Osobistej

NAPĘD FIZYCZNY

Utrzymanie na odpowiednim poziomie energii pochodzącej z napędu fizycznego warunkuje Twoje efektywne funkcjonowanie. Rezerwy energetyczne ciała zależą od tego jak się odżywiasz, oddychasz, ile czasu poświęcasz na sen i wypoczynek oraz od Twojej sprawności fizycznej. Nie bez znaczenia jest również Twoja odporność na stres.
Jeśli czujesz, że w tym obszarze nie wszystko działa jak trzeba wybierz właściwy dla Ciebie warsztat 1-dniowy:

Stres ujarzmiony – o tym kiedy stres jest dobry i jak żyć z nim w zgodzie – warsztaty połączone z głębokimi technikami relaksacyjnymi, muzykoterapią i medytacją.

Moje Fizyczne JA – obowiązkowe warsztaty o śnie, odżywianiu oraz wysiłku fizycznym i o tym, jak sprawić, by zagwarantować ich wysoką jakość. Ten warsztat zmieni na dobre Twoje życie.

NAPĘD EMOCJONALNY

Napęd emocjonalny ma swoje źródło w przeżywanych przez Ciebie emocjach oraz umiejętności ich kontrolowania. Sposób przeżywania emocji obrazuje Twój stosunek do otoczenia i siebie samego. Im więcej będziesz przeżywać emocji pozytywnych, tym wyższy będziesz mieć poziom energii.
Z serii Napęd Emocjonalny zapraszam na 1-dniowe warsztaty:

Uwalnianie emocji – warsztaty, na których nauczysz się dawać upust swojej złości. I polubisz to. Ponadto zaczniesz dostrzegać, celebrować i przeżywać całym sobą emocje pozytywne. Czeka Cię potężna dawka wrażeń. Ubierz się wygodnie.

Inteligencja emocjonalna w praktyce – o tym czego warto się uczyć całe życie oraz o empatii, która jest prawdopodobnie czymś innym niż Ci się wydaje.

Kiedy mówię „NIE” – warsztat kształtujący wybrane zachowania asertywne – nauczysz się kontrolować emocje, stawiać granice i odczuwać wdzięczność.

NAPĘD UMYSŁOWY

Napęd umysłowy wiąże się z realnym optymizmem w postrzeganiu i interpretowaniu rzeczywistości. Przejawia się również umiejętnością brania odpowiedzialności za wyniki zarówno korzystne jak i niekorzystne. Jeśli traktujesz trudności jak wyzwania wówczas wyzwalasz w sobie pozytywną energię do działania. Dobrze jest też, gdy nie osądzasz innych, za to dużo zadajesz pytań.
Z serii Napęd Umysłowy zapraszam na 1-dniowe warsztaty:

Komunikacja Hi Level – umiejętność zadawania odpowiednich pytań, słuchanie, by zrozumieć, fakty, nie fikcje, uwalnianie się z pułapek umysłowych – po tych warsztatach nic już nie będzie takie trudne.

NAPĘD DUCHOWY

Życie w zgodzie z własnymi wartościami leży u źródeł napędu duchowego. Dbając o ten napęd postępujesz zgodnie ze swoimi przekonaniami utwierdzasz się w słuszności swoich działań, co jest ważnym źródłem Twojej satysfakcji i motywacji.
Czy masz świadomość jakimi kierujesz się w życiu wartościami? Wiesz, co jest dla Ciebie ważne i pcha Cię do przodu? Jeśli nie jesteś pewien, ten warsztat jest dla Ciebie.

Moje wartości – moje życie – warsztat głęboko wchodzący w potrzeby i przekonania uczestników. Pozwala dociec głębokich źródeł motywacji wewnętrznej i staje się jasnym drogowskazem, który pozwala wybrać najlepszą z możliwych dróg życia.