“Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.”

-Mark Twain

coaching menedżerski w nurcie holistycznYm:

 Coaching jest procesem, w wyniku którego dokonasz pożądanych zmian w ważnych dla siebie obszarach życia zawodowego i prywatnego. Dzięki holistycznemu podejściu do tematu odpowiesz sobie na pytanie – jaka wewnętrzna siła skłania Cię do podejmowania konkretnych decyzji. Zdejmiesz swoje maski, odrzucisz narzucone schematy myślenia, skonfrontujesz się z własnymi przekonaniami  i dotrzesz do swojego prawdziwego „ja”.

  Proces coachingowy składa się z ok.7 sesji trwających ok 90 minut każda. Spotkania odbywają się jeden raz w miesiącu, co oznacza, że cały proces trwa ok. 7 miesięcy, przy czym zmiany w Tobie będą zachodzić już od pierwszego spotkania.

  Proces coachingowy poprzedza ją ok. 30-minutowa bezpłatna sesja zapoznawcza. To czas, kiedy i Ty i ja decydujemy, czy chcemy ze sobą pracować.

  Miejsce spotkań pozostaje do ustalenia – w Warszawie możemy spotykać się w Twojej przestrzeni (praca, dom), w jednym z moich gabinetów lub przez Skype

  Miej na względzie, że coaching jest procesem dobrowolnym  – to Ty musisz chcieć dokonać w sobie zmiany i być gotowym/ą do podjęcia pracy nad sobą

  Głównym sposobem komunikacji w procesie coachingowym są pytania coacha i odpowiedzi Klienta. Nie ma tu przestrzeni na doradztwo, konsultacje, czy podsuwanie rozwiązań przez coacha. Choć może Ci się to wydać nieuczciwe, przekonasz się, że moje pytania mają moc i dają więcej niż 1000 dobrych rad!

 Coaching menedżerski zostawi trwały, piękny ślad w Twoim umyśle i ciele pomagając Ci stać się lepszą wersją samego/samej siebie. Wydobędzie i wzmocni Twój potencjał i możliwości. Wyniesie na szczyt Twoje działania biznesowe.

  Coaching jest inwestycją dalekosiężną, z której plonów będziesz korzystać teraz i przez długie lata.

Zapisz się do newslettera